Rubrieken overzicht

Duurzom

Adres:
Hobbemaweg 36
Postcode:
9661 HM
Woonplaats:
Eelde
Provincie:
Drenthe
Telefoon:
Mobiel:
Fax:
Branche:
Adviesbureau, Advies, Duurzaam ondernemen

Duurzom, duurzame ontwikkelingsmaatschappij

Als intrinsiek gemotiveerde ondernemer met duurzame ambities wilt u graag het volgende:

  • realisatie van uw duurzame ambities
  • een concreet actieplan op een A-4
  • een onderscheidende positie op de markt
  • contact met potentiĆ«le nieuwe opdrachtgevers

Duurzom ondersteunt ondernemers bij de realisatie van hun duurzame ambities.

Wij van Duurzom vinden persoonlijk contact erg belangrijk: bij het ondersteunen van elkaar om duurzame ambities te realiseren draait het om vertrouwen.

Daarom hebben wij er voor gekozen niet via een standaard contact formulier te werken. U kunt ons rechtstreeks bellen of mailen.

Dat vinden wij persoonlijker en prettiger.

Neem contact op met Marten Imelman, m.imelman@duurzom.nl (0681 32 85 39) of Herman Gesink, h.gesink@duurzom.nl (0622 92 95 03).

Voor Oost Nederland kan ook contact opgenomen worden met Frances Prins, f.prins@duurzom.nl (0618 32 57 04) of Dirkjan Bours, d.bours@duurzom.nl (0647 43 64 24).

Voor Drenthe kan contact opgenomen worden met Erik Sijtsma, e.sijtsma@duurzom.nl (0654 95 63 09).

Voor Midden Nederland kan contact opgenomen worden met Pascal van Droogenbroeck, p.van.droogenbroeck@duurzom.nl (0653 71 89 39).

Duurzom is een initiatief van en voor ondernemers en wordt door ondernemers uitgevoerd. Zij werken samen met stichting Urgenda aan versnelling van de verduurzaming in Nederland.

Waardering

Nog geen waardering bekend

waardering, commentaar en/of opmerkingen toevoegen

Waardering
Ingevoerd door *
Kort commentaar *
Commentaar/opmerking
Controle code

Om ongewenste (spam) berichten tegen te gaan dient u bovenstaande code in te typen.